září 2023

TJ Pátek U11TJ Dvory
27:0
po 4. 9. 2023 17:30 @ TJ Pátek tráva, starší přípravka sk. A - podzim 2023, 1. kolo
SK Český BrodTJ Pátek
6:2
so 9. 9. 2023 10:30 @ Český Brod, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 1. kolo
TJ PátekFK Benešov 2014
3:5
so 9. 9. 2023 11:00 @ Český Brod, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 1. kolo
FC Sporting Ml. BoleslavTJ Pátek
2:0
so 9. 9. 2023 11:30 @ Český Brod, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 1. kolo
TJ PátekFK ČÁSLAV
0:7
so 9. 9. 2023 12:30 @ Český Brod, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 1. kolo
SK Městec KrálovéTJ Pátek U11
3:14
po 11. 9. 2023 17:30 @ Městec Králové, starší přípravka sk. A - podzim 2023, 2. kolo
TJ Pátek U11Polaban Nymburk A
12:7
po 18. 9. 2023 17:30 @ TJ Pátek tráva, starší přípravka sk. A - podzim 2023, 3. kolo
SK Lázně Bohdaneč, z.s.TJ Pátek z.s.
4:1
út 19. 9. 2023 13:00 @ tráva, PC G2I U11 Chlumec n.Cidlinou, 1. kolo
TJ Pátek z.s.FK Přelouč, z.s.
3:1
út 19. 9. 2023 13:30 @ Pátek, PC G2I U11 Chlumec n.Cidlinou, 2. kolo
Amatérský fotbalový klub Pečky, z.s.TJ Pátek z.s.
2:7
út 19. 9. 2023 14:00 @ Barákova ul., Pečky, PC G2I U11 Chlumec n.Cidlinou, 3. kolo
SK POLABAN Nymburk, z.s.TJ Pátek z.s.
3:2
út 19. 9. 2023 14:30 @ Areál Veslák, PC G2I U11 Chlumec n.Cidlinou, 4. kolo
TJ Pátek z.s.Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, z.s.
3:2
út 19. 9. 2023 15:00 @ Pátek, PC G2I U11 Chlumec n.Cidlinou, 5. kolo
FK ČÁSLAVTJ Pátek
4:3
so 23. 9. 2023 11:00 @ TJ Pátek, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 2. kolo
TJ PátekFC Sporting Ml. Boleslav
5:1
so 23. 9. 2023 12:00 @ TJ Pátek, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 2. kolo
FK Benešov 2014TJ Pátek
10:0
so 23. 9. 2023 12:30 @ TJ Pátek, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 2. kolo
TJ PátekSK Český Brod
3:1
so 23. 9. 2023 13:00 @ TJ Pátek, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 2. kolo
SK Kostelní LhotaTJ Pátek U11
1:14
po 25. 9. 2023 17:00 @ Kostelní Lhota, starší přípravka sk. A - podzim 2023, 4. kolo

říjen 2023

TJ Pátek U11Cidlinská FA
12:0
po 2. 10. 2023 17:00 @ TJ Pátek tráva, starší přípravka sk. A - podzim 2023, 5. kolo
TJ KřinecTJ Pátek U11
2:4
pá 6. 10. 2023 17:00 @ Křinec, starší přípravka sk. A - podzim 2023, 12. kolo
TJ PátekFC Sporting Ml. Boleslav
1:0
ne 8. 10. 2023 15:00 @ Vodranty / tráva, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 3. kolo
FK Benešov 2014TJ Pátek
7:1
ne 8. 10. 2023 16:00 @ Vodranty / tráva, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 3. kolo
FK ČÁSLAVTJ Pátek
7:1
ne 8. 10. 2023 16:30 @ Vodranty / tráva, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 3. kolo
TJ PátekSK Český Brod
1:0
ne 8. 10. 2023 17:00 @ Vodranty / tráva, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 3. kolo
Bohemia Poděbrady BTJ Pátek U11
20:2
po 9. 10. 2023 16:30 @ UMT, starší přípravka sk. A - podzim 2023, 6. kolo
TJ Pátek U11Slovan Lysá n.L. červená
8:4
po 16. 10. 2023 16:30 @ TJ Pátek tráva, starší přípravka sk. A - podzim 2023, 7. kolo
TJ PátekFC Sporting Ml. Boleslav
0:6
so 21. 10. 2023 11:30 @ Atletický stadion BN, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 4. kolo
FK Benešov 2014TJ Pátek
5:3
so 21. 10. 2023 12:00 @ Atletický stadion BN, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 4. kolo
TJ PátekSK Český Brod
1:0
so 21. 10. 2023 12:30 @ Atletický stadion BN, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 4. kolo
FK ČÁSLAVTJ Pátek
6:3
so 21. 10. 2023 13:00 @ Atletický stadion BN, O pohár předsedy SKFS U11 sk. C, 4. kolo
AFK Sadská ATJ Pátek U11
5:12
po 23. 10. 2023 16:00 @ AFK Sadská, starší přípravka sk. A - podzim 2023, 8. kolo
TJ Pátek U11Sokol Kounice
24:1
po 30. 10. 2023 16:00 @ TJ Pátek tráva, starší přípravka sk. A - podzim 2023, 9. kolo