Hospůdka na hřišti

Zveme Vás na příjemné posezení a občerstvení do klubové hospůdky na hřišti v Pátku.

25_20240321_192316.jpg

Od Nového roku má hospůdka nového provozovatele. Prošla si tedy modernizací a také změnou otvírací doby a nabízeného sortimentu.

Každý den mimo neděli je otevřeno od 17:00 do 22:00 a samozřejmě je otevřeno během sportovních akcí, které v areálu probíhají.

Hospůdka si prošla velkou modernizací a rekonstrukcí

Příběh nové provozovatelky:
"Od malička jsem vyrůstala v hostinském prostředí. Můj tatínek byl vášnivým hostinským, hospoda a kulturní dům ve Světicích u Prahy byla naším domovem, naším živobytím.
Když jsem postupovala pracovním životem, začala jsem toužit po něčem víc. Protože mi dělá radost vidět, že lidem chutná a dobře se baví. Rozhodla jsem se proto pro fotbalovou hospodu v Pátku, kde budeme pořádat akce, sledovat fotbal, společně pít výborné pivo a hlavně se budeme potkávat s přáteli.
Pátecká hospůdka je dalším mým dítětem. Doufám, že nám bude prospívat a dobře růst a že se tu společně potkáme nad vychlazeným pivem s výhledem třeba na fotbalové utkání."

Eliška za barem
Provozovatelka Eliška Konvalinková