2:4
ne 26. 5. 2024 11:55 @ Dolní Bousov, 1. A třída žáků U13 sk. B, 26. kolo

V Dolním Bousově loupil Svoboda

Mistrovské utkání

V horkem počasí nás nečekalo nic jednoduchého. Už od začátku jsme diktovali tempo hry. Svoboda pronikl do vápna a byl faulovaný- penalta, Svoboda proměnil. O par minut později se situace opakovala a Svoboda oper zvyšoval z penalty. Problém nám dělal jen jejich nejrychlejší hráč. Dobře jsme kombinovali a zkoušeli jsme střílet i ze vzdálenějších pozic. Za poločasu se šlo za stavu 2:0 pro nás. Začátek druhého poločasu jsme trochu zaspali a nechali soupeře snížit. Poté jsem potrestali soupeřů chybu, kdy Buřič vystihl přihrávku a Svoboda uklizel do prázdné branky. Bylo vidět, ze nás útočník má skvělý den a ze mu tzv. chutná. Přidal ještě jeden gól a soupeři se podařilo už je snížit. Zcela zaslouženě si vezmeme z Dolního Bousova tři body. Důležitý  byl týmové výkon, za který bych chtěla klukům poděkovat.

Branky: svoboda 4x