U9 porazila souseda v tabulce Vsejany

Mladší přípravka doma nezaváhala

Ve středu nás po neúspěšném turnaji v Hodoníně čekal další zápas v naší lize proti týmu Všejany. Oba dva soupeři byli před dnešním zápasem na 9 bodech, tudíž se jednalo o souboj sousedů v tabulce. Od začátku jsme byli aktivnější a dobývali hostující svatyni z čehož jsme vytěžili úvodní branku. Poté následovala tříminutovka hrůzy. Nejprve se Všejanum podařilo z náhodného brejků vyrovnat a chvíli na to šli dokonce do vedení, když si dal Fíla vlastní gól. Naštěstí vzal otěže zápasu do rukou nás nejzkušenější hráč Jirka a po jeho gólech a nahrávkách pro spoluhráče jsme šli na přestávku po první třetině za stavu 5:2. Ve druhé dvacetiminutovce se obraz hry moc neměnil. My jsme se snažili hrát kombinační fotbal a soupeř kontroval hrou na brejky nakopávanymi míči od brankáře za naší obranu. Po 40 minutách byl stav 9:2 v náš prospěch. I poslední třetina byla v naší režii a po 4 brankách a jedné soupeře se konečný stav zastavil na skóre 13:3. Gratuluji klukům k výhře, ale z mého pohledu to stále ještě není ono, jelikož bych si představoval daleko více přihrávek a častější střelbu. Již příští zápas nás prověří, jak na tom opravdu jsme, jelikož zajíždíme na půdu prvního týmu tabulky, kterým je Lysá, která ještě neztratila ani bod. Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům za podporu.