5:1
st 1. 5. 2024 11:55 @ TJ Pátek tráva, 1. A třída žáků U13 sk. B, 25. kolo

U13: sváteční den zvládli mladší žáci vítězně

Mistrovské utkání

Na prvního máje jsme nastoupili proti Dobrovicím. Od začátku zápasu jsme diktovali tempo hry. V kabině jsme si řekli určité věci, které nám od začátku na hřišti fungovali. Využili jsme, ze jsme hráli první poločas proti větru. Po důrazu u lajny se prosadil Buřič. Trochu jsme se uklidnili a více kontrolovali hru. Snažili se hru roztahovat do stran, nabihat si, více na sebe mluvit a podporovat se. To vyústilo v druhy gól, který vstřelil Šruc. Do poločasu přidal Buřič ještě jednu branku a šlo se do kabin za pohodlného náskoku.

Na začátku poločasu jsme opět zvýšili tlak a po dobrých prihravkach zvyšoval Šruc už na 4:0. I nadále jsme diktovali hru, zkoušeli střílet z dálky a nevozili to do branky. Trochu jsme zaspali a od soupeře jsme poprvé inkasovali, šle poté jsme jim už nic nedovolili, byli si jistí na balonu a fungovala souhra celého týmu. Poté se ještě z dálky napřáhl Šretr a bylo to 5:1. Tak i zapas skončil.

Chtěla bych poděkovat klukům za perfektní zodpovědný a týmový výkon. Je vidět, že se z chyb umíme poučit a že si každý plní na hřišti svoji funkci. I do dalších zápasů půjdeme opět zvítězit.

Branky: 2x Buřič, 2x Šruc, Šretr