Připrava s Polabanem

V přípravném utkání jsme remizovali s Polabanem Nymburk po obrátce v druhém poločase.

Zápas mezi TJ Pátek a Polabanem Nymburk skončil remízou 2:2. První poločas měl vysokou intenzitu a v 19. minutě šel Polaban do vedení 1:0. Z povedeného centru ze strany zakončil hráč Polabanu k pravé tyči. Následně se hra vyrovnala a i Pátek se dostával do šancí. Ve 33. minutě šel dlouhý balón za obranu a Polaban dokázal šanci využít. Nezaváhal a proměnil samostatný nájezd na gólmana. Do poločasu se skóre už nezměnilo. Po poločase se obě jedenáctky lehce pozměnily a hra se vyrovnala. Po dvou třetinách hry bylo vyrovnáno. Z hraniční situace dokázal Marek Ramšák využít nabídnutou příležitost a bez zaváhání přesně zakončil. Hra měla tvrdost i rychlost, k vidění byly zajímavé situace na obou stranách. Necelých 5 minut před koncem hrací doby podruhé v zápase skóroval Ramšák. Další branka už pak nepadla a zápas tak došel do remízy 2:2.