63_20231119_194019.jpg

Povedlo se to!! Na celoklubové brigádě bylo celkem 22 členů!

Brigáda

Díky velké a aktivní účastni jsme dneska o brigádě zvládnuli víc než jsme očekávali.

Co jsme udělali:

postaveních nových polic v nových kabinách, přestěhování dresů do nových kabin, odklizení veškerého listí z umělky, hřiště i cesty, úklid sprch, odpadů, sauny i kabin, obroušení dřev v sauně, opravení branek, sundání sítí, přivezení branek z Netřebic, úklid skladu, přesunutí míčů, vykartáčování umělky, atd.

Všichni se dobře najedli při společném obědě a taky nezůstali bez čaje, kávy, limonády a piva.

Moc děkujeme a navic velké poděkování za transport branek Martin Bortlík:

Nikola Šerclová, Jan Martínek, Jakub Junek, Lukáš Kadlec, Lukáš Svoboda, rodině Špringsovým, Jakub Málek, Mikoláš Škaloud, Šimon Paluchník, Pavel Mach, Jaromír Bulíř, David Kuklík, Oliver Bartheldy, Filip Kazda, Patrik Bartheldy, Marek Ramšák, Tomáš Šercl, Matěj Šercl, Kryštof Kai, Radim Pošík, Matěj Polách