Související zápas

TJ PÁTEK
TJ PátekTJ Sokol Plaňany
6:1
so 11. 11. 2023 14:00 @ Pátek, ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. C muži, 2. kolo

Áčko v posledním zápase podzimu rozdrtilo Plaňany

Mistrovsky zapas

,,Za podzimního počasí se odehrál zápas, který nevypadal ze začátku na kononádu. Hosté od začátku měli chuť a dobrý pohyb. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Jako zkušené mužstvo jsme čekali na chybu a ta přišla. V 13.min průnikovka od Mejzra na naběhnutého Stibora za obranu. Golman svým vyběhnutím mu zmenšil úhel, jenže Stibor zachoval klid a přihrávkou našel Ramšáka. Ten se před prázdnou brankou nemýlil. Jinak od nás hra nebyla dopředu dobrá. Zbytečné chyby v přechodu. V defenzívě vedenou kapitánem Kohoutkem jsme soupeře nepouštěli do šancí. Až na jednu před poločasem, kdy se vyznamenal brankář Kožurik.

Druhý poločas byl v naší režii. Od začátku jsme si vypracovali šance. Smolný zápas pro hostujícího brankáře, který zlikvidoval několik střel, ale pak během tří minut dvakrát chyboval a bylo rozhodnuto o osudu zápasu. Nejprve otálel s rozehrávkou z které pramenil gol Martina Puka, pak nešťastnou rozehrávkou našel Ramšáka a ten se nemýlil. Hosté nic nezabalili. Snažili z čehož pramenili naše brejky do otevřené obrany. Jeden z nich v 60.min sólem zakončil Martin Puk na 4:0. Z ničeho nic hosté snížili, když náš brankář nepovedenoi kličku vybídl útočníka k lehkému gólu do prázdné branky.

Hosté stále útočili, ale naši útočníci jsou skvělý tandem. Ramšák utekl, ve vápně předložil míč Martinovi Pukovi a ten z první prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Hattrick Martin Puk! Po dvou minutách se řítil na brankáře Ramšák, když se vyhnul ofsajdu. Obešel brankáře a vstítil na konečných 6:1. Hattrick Marka Ramšáka!

Rozhodčí musím pochválit. Povedený výkon. Hosté nepatří do míst, kde se nachází. Mají v týmu zajímavé hráče. Gratuluji týmu k vítězství a poděkování za celý Podzim,” řekl Marek Paclík.