TJ PátekFC TRNAVAN Rožďalovice
so 4. 11. 2023 14:00 @ Pátek, ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. C muži, 1. kolo
54_20231111_121355.jpg

Áčko - Remíza v derby s Rožďalovicemi

Mistrovský zápas

Pátek – Rožďalovice 3:3

Branky: 10. Ramšák, 82. a 87. O. Puk – 5. a 83. Hora, 53. Grospič. Poločas: 1:1.

„Hra se přelévala ze strany na stranu, ve hře bylo hodně nepřesností. Soupeř hrozil z brejků, ale buď je zastavil ofsajd nebo špatné řešení. V prvním poločase jsme neměli odražené míče a nebyli si schopni nahrát třikrát po sobě. I když jsme nějaké šance měli. Darovali jim dvě branky, nedařilo se nám. Celkově jsme si vypracovali hodně šancí, ale produktivita je malá. Hnali jsme se za vítězstvím, ale tentokrát doma bereme remízu. Ztráta dvou bodů nás mrzí. Poslední zápas hrajeme opět doma a chceme jej vyhrát,“ uvedl k derby člen páteckého výboru Marek Paclík.

„Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř. Řekli jsme si, že jakýkoliv bod by byl pro nás dobrý. Začali jsme dobře, do utkání jsme vstoupili prvním vstřeleným gólem, Hora přehodil špatně vyběhnutého gólmana. Bohužel soupeř vzápětí vyrovnal. Do kabin se šlo za spravedlivého vyrovnaného stavu 1:1,“ řekl k první půli utkání trenér hostí Oldřich Budka. „Druhý poločas jsme nezačali dobře. Soupeř se do nás opřel a byl lepší. Povedlo se nám ale vstřelit vedoucí gól po centru Najmona a hlavičce Grospiče. Pátek svůj tlak stupňoval a vyrovnal v 82. minutě. Okamžitě v 83. minutě jsme šli opět do vedení, kdy Hora opět přehodil vyběhnutého brankáře. Už jsme si mysleli, že to zvládneme. Bohužel se z první podruhé nádherně trefil Puk a bylo srovnáno na 3:3. Pro nás je to zlatý bod a klukům děkuji za bojovnost. Teď je potřeba bod potvrdit výhrou doma s Pečkami, které jsou silným protivníkem,“ uzavřel hodnocení Budka.