80_20240221_101311.jpg

Áčko: Luštěnice své šance proměnil narozdíl od nás

pratelak

Soupeř své šance proměnil narozdíl od nás

Ve třetím přátelském utkáním, tentokrát na UMT Benátky n. J. jsme se utkali s týme Sokol Luštěnice (A.třída). V okleštěné sestavě náš tým držel soupeře daleko od brány a první poločas mu byl kvalitním soupeřem. Hra na malém hřišti byla převážně ve vzduchu. Hráči domácích jsou vysokého růstu a toho chtěli využít. Marně. Do doby, kdy v naší obraně došlo k náhle situaci a útočník domácích si počínal chladnokrevně. Od druhé branky, která padla z dorážky z trestého kopu se zápas převážně dohrával. Hra byla po vápno. Od nás slibnou šanci přestřelil Šnajdr. Jedinou naši branku vstřelil Stibor. Soupeř přidal další dvě branky proti naši unavené okleštěné obraně.

Následují zápas:

2.3.2024

V 13:00

Dolní Počernice

hřiště Nehvizdy

Sokol Luštěnice x TJ Pátek 4:1 (1:0)

Branka: Stibor

Sestava: Kožurik - Papoušek (Faltys), O. Puk (Navrátil), Bulíř, Stibor - Zubák (Šercl), Bartoš, Kadlec, Štok - Ramšák, Šnajdr