Související zápas

TJ PÁTEK
FK ČECHIE VYKÁŇTJ Pátek
3:5
ne 19. 5. 2024 17:00 @ FK Čechie Vykáň, ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. C muži, 25. kolo

Áčko: Hattrick Ramšáka pomohl vyloupit Vykáň. Ten se blíží k hranici 30 vstřelených branek

mistrak

Vykáň - TJ Pátek "A" 3:5 (1:2)

„Zápas, který jsme chtěli jako každý vyhrát. Už asi v 5. minutě skvěle Honza Zubák uvolnil Patrika Mejzra, který se tváří v tvář gólmanovi nemýlil. Hrál se fotbal nahoru – dolů. Ve 22. minutě po jedné ze standardek Vykáň vyrovnala, naštěstí asi za tři minuty mi Honza Zubák předložil na půlce balon a já po individuální akci strhnul vedení na naši stranu. V 55. minutě po sporné situaci a střetu našeho gólmana z hostujícím hráčem Vykáň nakonec dostala míč za brankovou čáru a bylo vyrovnáno. My jsme nechtěli složit zbraně a šli jsme pro tři body. Nejdříve jsem selhal v jasné šanci a za pět minut se ke mě dostal odražený balon na rohu vápna, který jsem centroval na zadní tyč a ze štěstím zapadl do šibenice na 2:3. Pak zahrávali domácí standardní situaci, jejich hráč si to šikovně sklepl na prsa a z první to trefil pod břevno. Deset minut před koncem vzal Štěpán Urban balon a krásnou uličkou mě poslal sám na gólmana – 2:4, a o pět minut později si našel Michal Ouředník odražený balon a krásnou ranou pod břevno nedal gólmanovi šanci. Jsme spokojeni, máme tři body. Gólů mohlo být víc, mě samotnému neuznali další tři góly kvůli ofsajdu. Bláznivý zápas, který jsme zvládli a smekám před celým týmem,“ chválil pátecký tým jeho kapitán a autor hattricku Marek Ramšák.