193_20240602_071811.jpg

U9 zvítězila v Sadský

Mladší přípravka dohrávku zvládla

Tentokrát netradičně ve čtvrtek nás čekal odložený zápas 5.kola na hřišti Sadské. Od začátku jsme se bohužel přizpůsobili hře soupeře a na velmi malém hřišti toho nebylo moc pěkného k vidění. I tak jsme se dostali do tří brankového vedení. Soupeři se ale podařilo do pauzy z náhodného brejku a trestného kopu snížit na 2:3. Po zvýšení hlasu o přestávce jsme se přeci jenom zvedli a druhou dvacetiminutovku vyhráli 7:0. V poslední třetině jsme opět zopakovali výkon ze začátku zápasu a vstřelili jsme pouhé 3 branky. Sadská opět z brejku korigovala na konečných 13:3 v náš prospěch. Dnes bohužel nemám moc co hodnotit, jelikož se mi naše hra vůbec nelíbila. Pěkných akcí by člověk napočítal na prstech jedny ruky. Příští týden budeme hrát doma s Polabanem Nymburk o čelo tabulky a pokud zopakujeme stejný výkon jako proti Sadský, tak to nebude ani zdaleka stačit. Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům za podporu a omluvit se jim za předvedenou hru.