TJ Pátek U19 - Chlumec nad Cidlinou U19 1:2 (1:2) Branka: Čížek



Fotbalisté TJ Pátek U9 odehráli další povedené utkání, tentokrát na hřišti v Lysé nad Labem, kde předvedli velmi aktivní a bojovný výkon.
Již od prvních minut bylo vidět, že tým přijel dobře naladěný a s chutí hrát útočný fotbal. Díky vysokému napadání, zodpovědnému přístupu a velké aktivitě všech hráčů se podařilo rychle získat výrazný náskok. Během úvodních dvaceti minut si hráči vypracovali vedení 5:0, když soupeře přehrávali nejen bojovností, ale také pěknými kombinacemi a dobrou týmovou spoluprací.
Hráči se snažili plnit pokyny trenérů, nebáli se hrát jeden na jednoho a zároveň dobře spolupracovali při rozehrávce i zakončení. Velmi pozitivní bylo také nasazení při bránění, kdy se celý tým aktivně vracel a vzájemně si pomáhal. Díky tomu měl TJ Pátek po většinu utkání kontrolu nad hrou.
Ve druhé části zápasu došlo k prostřídání hráčů, aby si všichni mohli vyzkoušet i jiné herní pozice. Někteří se představili v obraně, jiní v útoku nebo ve středu hřiště. Přestože změny v sestavě přinesly chvílemi menší nesouhru, tým pokračoval v aktivní hře a vytvářel si další šance.
Na závěrečných dvacet minut trenéři opět upravili sestavu, aby dostali prostor všichni hráči a mohli sbírat další cenné zkušenosti. I přes několik obdržených branek si TJ Pátek udržel střeleckou formu a utkání nakonec skončilo zaslouženým vítězstvím 13:8.
Celý tým zaslouží pochvalu za bojovnost, aktivní přístup i předvedenou kombinační hru. Pro mladé hráče to byl další vydařený zápas a cenná zkušenost do dalších utkání. Poděkování patří také rodičům za skvělou podporu po celý zápas.
Hráčem utkání byl vyhlášen Kryštof Kaňák, který opět odehrál výborné utkání. Jeho bojovnost, průnikové přihrávky i několik krásných gólů ukázaly velký herní progres a potvrdily jeho důležitou roli v týmu...


Fotbalisté TJ Pátek U9 odehráli další povedené utkání, tentokrát na hřišti v Lysé nad Labem, kde předvedli velmi aktivní a bojovný výkon.