Bod z venku bereme všemi deseti



5:0(2:0) 3x Hájek Daniel, 2x Kejda Matyáš
Předposlední utkání podzimu jsme ZVLÁDLI…!
Za dalším vítězstvím jsme se hnali na domácí půdě proti soupeři z Rožďalovic.

Utkání jsme chtěli rozhodnout co nejdříve, abychom mohli kontrolovat hru. Což se nám také povedlo, do desáté minuty se nám povedli vsítit 2 góly, které nás pozvedli a během první půle jsme soupeře k ničemu nepustili, až na pár náznaků šancí. Po 20 minutach jsme polevili a přizpůsobili se soupeři, díky čemuž, se soupeř snadněji dostával k míči. Do poločasu jsme šli ve vedení 2:0.

O poločasové přestávce jsme si v kabině řekli to, že nechceme přestat hrát naši hru a chceme dominovat a nepřizpůsobit se hře soupeři. Což se nám dost dařilo ve druhé půli, za což jsme rádi.

Pár minut po poločase jsme navýšili díky Danovi Hájkovi hrající ve skvělé formě poslední zápasy. Ve 40. minutě přišel pro soupeře další šok, kdy se nechal hloupě vyloučit jejich nejlepší hráč. Po tomto vyloučení se soupeř už dostával do šancí opravdu těžko, na naši půli se soupeř za druhou půli dostal snad 1 či dvakrát. Obrana a cely tým klapal dobře a hráli jsme 90% času na soupeřovi půli, díky čemuž jsme dokázali vstřelit ještě 2 góly, které vstřelili Kejda a hattrick završil Dan Hájek.

S výkonem jsme spokojeni, ale samozřejmě jsou nějaké mezery ve kterých je potřeba se zlepšit. Konečný stav zápasu 5:0 a udržení se na první příčce tabulky.
Poslední zápas podzimní části odehrajeme na domácí půdě v Pátku proti těžkému soupeři Nymburské Polabanské rezervě.
Výkop je plánován v 9:30, PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT…!
