70_20240128_000451.jpg

U11 Viktor vyhlášen nejlepším brankářem turnaje

Turnaj

Komentář trenéra Karla Leštiny:

Dnešní turnaj v Jičíně pro straší přípravku dopadl zase jako minulý turnaj v Lysé smolně , a to hned první zápasem, kde jsme prohráli s týmem Kopidlno 1:0 5s před koncem špatnou rozehrávkou od brány . Druhý zápas jsme se ještě hledali a prohráli s týmem Robousy 3:1 kde jsme byli tak jako v prvním utkání ve všech směrech herně lepší, ale nedokázali jsme proměnit jasné gólové šance . Třetí utkání po velké promluvě v kabině, jsme se už vzpamatovali a vyhráli 5:0 nad týmem Libuň . Další utkání jsme přehráli tým Libáň 6:3 . Z vítězem turnaje s týmem Velichovek , jsme byli celý zápas lepší , kde na šance jsme vyhráli 12:3 ale zápas smolně prohráli 0:3 . Poslední zápas jsme zvládli vyhrát 5:3 s týmem Smidary/Červeněves, ale díky výhře Robousy zápas před námi, jsme místo druhého místa brali jen místo čtvrté o 1 bod na druhé místo.

Kluci hráli tak jak jsme si řekli , ale někdy je potřeba i to štěstíčko, které jsme dnes neměli .

Velmi mě potěšilo vyhlášení nejlepšího brankáře turnaje Dang Anh Vu Viktora , který po zásluze dostal ocenění .

Na závěr chci poděkovat rodičům za účast a podporu a také že jsme společně všichni s dětmi si užili tamní bazén.