181_20240519_114331.jpg

Turnaj mladších přípravek v Rožďalovicích

U8 ovládla turnaj v Rožďalovicích

Předně bychom chtěli poděkovat všem 12 klukům, kteří to dnes i v nepříznivém počasí odmakali. Dnešek nám ukázal, že jsme schopni poskládat 2 týmy, které dokáží sehrát výborné zápasy a vítězit. Vzhledem k tomu, že tým U9 se účastní turnaje v Hodoníně poskládali jsme 2 týmy, abychom dostali do hry co nejvíc dětí. To se povedlo. Jeden tým celý turnaj vyhrál a druhý se rval o co nejlepší výsledek. Máme radost, že máme tolik dobrých hráčů. Je vidět, že se opravdu všichni zlepšují a baví je to. Dnešní tým Pátek B skončil sice na předposledním 6. místě, ale kdybychom proměnili více šancí, mohli jsme mít minimálně o 2 výhry víc. Škoda zápasu s Rožďalovicemi ve kterém jsme vyloženě prospali prvních 5 minut a prohrávali jsme 0:4, pak se kluci probrali a začali bojovat. Vzhledem k tomu, že jsme ještě několik příležitostí neproměnili, prohráli jsme 3:5. Ze začátku turnaje vázla souhra, bylo vidět, že kluci na sebe nejsou zvyklí. To se v průběhu turnaje zlepšovalo a kluci předvedli několik krásných fotbalových akcí po kterých padlo několik hezkých gólů.
Také bych zhodnotil dnešní turnaj. Je super, že máme tolik hráčů s chutí hrát fotbal a to i rodičů, kteří je podporují a jsme schopni postavit dvě družstva. Za dnešní výkony, zlepšení, přehled na hřišti, pozornost, chuť bojovat, vítězit - moc vám děkuji. Výsledkově se zlepšujeme a mám radost za vítězství kluků v turnaji. Je to naše poprvé. Chtěl bych ocenit Tobíka Lehoťana jako nejmenšího hráče turnaje, který bojoval o každý balón a nikoho se nebál. Všem moc děkujeme.
Radek & Adam, TJ Pátek ❤️