198_20240609_144929.jpg

LABE CUP 2024

Mladší přípravka se na silně obsazeném turnaji neztratila

Dnes se náš tým U08 zúčastnil turnaje Labe Cup 2024 pořádaného SK Polabanem Nymburk na hřišti AFK. Turnaje se účastnilo 9 mužstev: FK Mladá Boleslav, Sporting Maldá Boleslav, SK Polaban Nymburk, Slovan Lysá n/Labem, FC Start Luby, Union Čelákovice, FK Chomutov, Sparta Kolín a náš TJ Pátek. V úvodním utkání jsme remizovali se Startem Luby 1:1, v dalším zápase jsme prohráli těsně s vítězem celého turnaje Slovanem Lysá 2:1. Následovali čtyři jasné prohry. V závěrečných dvou utkáních jsme zmobilizovali síly, něco si s klukama řekli (všichni trenéři s klukama probrali chyby) a odměnou byla 2 vítězství. Nejprve jsme si poradili se Sportingem Mladá Boleslav a vzápětí jsme v posledním zápase porazili Spartu Kolín. Odměnou bylo krásné 6. místo z 9 účastníků. Kluci si zaslouží velkou pochvalu a rodiče také za skvělou podporu.

Děkujeme Adam, Radek a Michal