V nedělním slunném odpoledni jsme nedokázali uspět na hřišti tradičního rivala.

Druhý přípravný zápas jsme odehráli na hřišti ve Žlunicích proti týmu ze Žeretic
,,K utkání jsme dorazili pouze ve dvanácti hráčích. Přibližně v 15. minutě se navíc zranil Matěj Horáček, který se i přes bolest pokusil dohrát zbytek poločasu. Nakonec jsme tak většinu utkání odehráli pouze v jedenácti. Zápas nám jednoznačně ukázal, že bez kvalitní přípravy to půjde jen velmi těžko. Hřiště bylo sice náročné, ale podmínky byly pro oba týmy stejné.
Prohra 1:6 je sice hořká, ale je důležité hledat i pozitivní stránky. Oproti prvnímu poločasu jsme ve druhé půli dokázali lépe kombinovat a držet míč. Bohužel jsme se většinou dostali jen po hranici pokutového území a po našich ztrátách míče soupeř trestal rychlými brejky.
Kluci zápas hráli s nasazením, ale to nestačilo. Věřím, že si každý z utkání odnese ponaučení a zkušenost, která nám pomůže do dalších zápasů.
Na závěr je potřeba říct, že za kluky na hřišti stojí také řada dalších skvělých lidí, kteří se starají o chod týmu a vytvářejí podmínky pro to, aby mohl fungovat.” Hodnocení trenéra C týmu Davida Pinkase st.