Béčko v poslední minutě proměnilo zápas ve tři body s Městcem

Mistrovsky zapas

⚽️ Šťastná ruka trenéra! Leština vystřelil vítězství v poslední minutě ⚽️

V sobotu za podzimního počasí a skvělé kulisy domácích fanoušků z řad Žáků TJ Pátek se odehrál zápas proti SKMK “B”.

,,Od začátku utkání jsme převzali iniciativu my. Kombinační hrou jsme drželi míč převážně na svých kopačkách. Bez vyložených šancí.

Hosté se osmělili po čtvrt hodince a stejnou mincí oplatili. Mladý hráči hostů kombinovali, ale jejich akce končili nepřesností nebo si vylámali na zkušené obraně vedená Bulířem. Poločas přinesl dvě branky. Na obou stranách po jedné brance.

V druhým poločase se vše odehrávalo na půlce hostů. Šlo se za vítězstvím. Držení míče jasně na naší straně. Šance za šancí. Ale pojďme postupně po akcích zápasu,”

20’ krásnou individuální akcí přes tři hráče se uvolnil Novotný. Tváří v tvář proti brankáři neuspěl. Jeho pokus vytěsnil na roh. Z následujícího rohu rychlý brejk hostů a samostatný únik hráče Valáška, který vyřešil lobem - 0:1

37’ skvělý zákrok golmana Dřízhala po brejku soupeře.

43’ špatná rozehrávka zkušeného stopera hostů Křoviny. Útočník Káninský využil - 1:1

46’ střídání Leštiny za Radoně.

50’ akce ze strany přes kapitána Chvalovského. Centr a zakončující Šercl na zadní tyči. Stav se nemění.

63’ velká šance Šercla. Bureš ho našel na hranici velkého vápna. Zalekl se vyběhnutého brankáře. Nepřesná střela mimo.

65’ střídání golmanů Kruliš za Dřízhala

70’ Novotný hlavičkoval po centru Leštiny, bohužel “koníčkem” minul bránu.

82’ Kapitán moh rozhodnout. Po akci Zubáka byl v dobré příležitosti osamocený Chvalovský, jenže brankář stál na správném místě a tutovku vychytal.

85’ fantasticky zákrok Kruliše proti Joklovi, když se kombinací prodral obranou domácích.

87’ další šance Šercla. Sám před golmanem ze strany si neporadil ani tentokrát

90’ Novotný obešel obranu a přihrávkou pod sebe našel na penaltě volného Leštinu. Ten propálil vše, co mu stalo v cestě - 2:1

Uf! Gratulace. Poděkováním všem za předvedený výkon. Vítězství zasloužené. Šancí požehnaně. V týdnu je potřeba se zaměřit na zakončení. Potřebujeme zvyšit produktivitu. Do Libice pojedeme potvrdit formu. Nic nepodceníme,” zápas zhodnotil Marek Paclík.