ne 12. 5. 2024 17:00 @ Městec Králové, III. třída sk. B, 24. kolo

Béčko: Po hodně dlouhé době jasná výhra v Městci

mistrak

SK Městec Králové "B" - TJ Pátek "B" 2:5 (1:2)

Od začátku zápasu se hrálo ve velkém tempu, fotbal musel nemalou návštěvu v hledišti bavit. První chybu potrestal Městec už v 5 minutě, kdy došlo k nedorozumění ve vápně mezi brankářem a obranou a domácí šli snadno do vedení. Ve 35 minutě přišel po rohu závar před bránou domácích a po dvou zablokovaných střelách vyrovnal Šercl. Ve 38 minutě našel Mojžíš přihrávkou přes půl hriště Novotného, ten si navedl míč do vápna a nedal brankáři šanci. 1:2 !

Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažně a po minutě hry potrestali pasivitu domácí centrem do vápna kde hlavičkoval osamocený domácí útočník 2:2. Od vyrovnání se naše hra zlepšila, celý tým poctivě bránil a postupně se z brejků prosadili v 53 minutě Štok, 76 minutě druhou brankou Šercl, a zápas ukončil v 85 minutě znovu Štok.

Všem hráčům pochvala za nasazení, týmový výkon a chuť vyhrát.