TJ Pátek BTJ Libice n.C.

Béčko: Fořt porazil Libici

mistrak

Fořt porazil Libici

,,Libice hrála dobrý fotbal, ale nedává góly. V zápase nás podržel brankář Kruliš a pomohl hattrick střelce Fořta. V prvním poločase naše hra nebyla dobře organizovaná a bylo několik individuálních chyb v rozehrávce. První poločas jsme vyhráli po krásné střele Svobody alá Oscar ze Slavie a gólu po brejku z kopačky Fořta. Hostující Novák vsítil snižující gól alá Zidane finále UCL 2002.

Druhý poločas začal skvěle. Mojžíš ukázal fotbalovost, když obranným odkopem poslal útočníka Fořta do souboje s obránci. Genialita a instinkt zabijáka v podání toho střelce navýšila vedení. Kolem 70. minuty soupeř poslal všechny síly do útoku. Několikrát nás podržel brankář Kruliš a jednou ho zastoupil na čáře Bulíř. Uf! Svoje povedené vystoupení ten den pečetí sólem ze strany Fořt a bylo hotovo. Hattrick!

Děkuji všem hráčům. Libice nepatří do míst, kde se momentálně nachází,” řekl Marek Paclík