163_20240504_164835.jpg

3. OFS turnaj mladších přípravek

U08 na turnaji OFS v Opolanech

3. OFS turnaj mladší přípravka

Dnes se naše mužstvo U8 zúčastnilo dalšího OFS turnaje, tentokrát pořádaného Cidlinskou FA v Opolanech. V obměněné sestavě jsme se v prvním utkání střetli s klukama z druhého týmu Pátku. I přes dobrou hru jsme se staršími kluky z Pátku prohráli 1:7. V dalším utkání jsme po dobrém výkonu porazili Loučeň 6:4. V dalším utkání jsme ztratili koncentraci a nechali jsme se jednoduše přehrát a přeběhat od hráčů a hráček Struh v poměru 1:7. Ve čtvrtém zápase jsme po zlepšeném výkonu porazili domácí Cidlinskou 2:0. Následovala pauza a to je vždy zkáza pro náš tým. Celý následující zápas nám trvalo, než jsme se opět plně koncertovali na hru a na hřišti začali bojovat. Nakonec jsme utrpěli porážku od týmu Rožďalovic 2:1. Poslední zápas už byl zase co se týče bojovnosti a koncentrace v pořádku, z čehož jsme vytěžili výhru 3:1. To znamenalo konečné 4. místo.