U11 nezaváhala ve Struhách

U11 udržela neporazitelnost ve skupině o titul.

Zápas ve Struhách byl pro nás strašně těžký na tvrdém travnatém betonu .

První třetina nám ze začátku zase opět nevyšla a hned v úvodu jsme prohrávali . Pak jsme si postupně zvykli na terén a vyrovnali jsme.

Po zase lajdáckým bránění , jsme dostali ve druhé třetině jednoduchý gól po nedůrazném bránění ,kde soupeř přešel přes naše tři hráče a výstavní střelou přehodil našeho gólmana . Hned ale jsme zase zapnuli motory a srovnali na 2:2.

Třetí třetina už po důrazném vysvětlení, byla v naší režii a soupeře jsme už k ničemu vážnému nepustily a po krásných akcí jsme dali po sobě 3 góly a zvítězily 5:2.

Musím pochválit všechny hráče kteří s námi dnes jeli z ročníku 2015 a 2016 , jak za bojovnost a nasazení ,tak i za předvedené individuální pojetí proti starším klukům, že se nebáli a měli chuť celý zápas bojovat a nic nevypustili.

Nejlepší hráč zápasu byl brankář Viktor , jelikož dnes v určitých chvílích nás velmi podržel a měl přehled o hře

Další zápas nás čeká za týden v pondělí proti Poříčanům .