154_20240429_101443.jpg

U11 krajská soutěž v Pátku

U11 nezvládla domácí turnaj krajské soutěže.

Začnu tím, že polovina dětí z nominovaných hrála den předem školský turnaj (Mcdonald cup). Na jejich výkonu v turnaji to bylo tedy HODNĚ znát.

Nechápu proč se takové školské turnaje hrají v pátek! Den před zápasem či turnajem. Z mého pohledu i děti potřebují odpočinek. Proto nechápu, kdo mohl vymyslet takovou pitomost a zorganizovat jí v pátek . Ostatní týmy co u nás byli , tak se smáli, že to nechápou. Stejnou akci měli uprostřed týdne. Hlava mě to nebere.

Nicméně co se týká sobotního turnaje, tak to byla od třetího zápasu jedná velká katastrofa!!!!!

První zápas jsme ještě měli síly na obrat z 0:2 na 4:3 a vyhráli nad týmem Poříčan . Druhý zápas jsme už cítili únavu a dobře bránící tým z Rakovníka ,jsme uhráli cennou remízu 1:1.

Třetí zápas jsme vedli 3:1 s týmem Jesenice , ale od té doby už jsme odešli fyzicky a prohráli 4:3.

Čtvrtý zápas to už byla jen hra na kočku a myš, kde nás ve všech směrech přehrál tým který normálně porážíme a teď jsme od nich dostali 10:2 .

Pátý zápas jsme prohráli 2:1 s týmem Velvary a to jen proto, že kluci nezvládli začátek zápasu, kdy jsme po dvou minutách prohrávali 2:0. Ke konci už jsme jen snížili .

Pro mě velká ostuda a katastrofa z domácího turnaje .

Příští turnaj se jede 5.5. do Rakovníka.