Související zápas

TJ PÁTEK
TJ PátekSK AFK Sokol Semice
1:1
so 27. 4. 2024 17:00 @ Pátek, ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. C muži, 22. kolo

Áčko: Šlágr kola skončil dělbou bodů

mistrak

,,Zápas úrovni Okresního přeboru ve 30. minutě jsem dal z penalty na 1:0 a to bylo do poločasu všechno. Věděli jsme, že proti nám stojí soupeř, ktrerý těží z výškově převahy hráčů. Nebojím se říct, že kopali asi 25 standardních situací. Bohužel v 87. minutě po centru ze strany a ze sporné situace vyrovnáno. Kdy hráč hostí zboural našeho golmana a vyrovnal na konečných 1:1 na druhou stranu jsme za stavu 1:0 jsme měli nějaké golové situace které jsme nevyřešili”, řekl kapitán týmu Marek Ramšák.

TJ Pátek “A” x AFK Semice “A” 1:1 (1:0)

Kožurik - Kadlec (62’ Stibor), O. Puk, Kohoutek, Papoušek - Ouředník (74’ Zubák), Mejzr, Urban, Faltys - Ramšák (C), M. Puk

Branka: Ramšák (pen.)