Související zápas

TJ PÁTEK
TJ Sokol PaběniceTJ Pátek
2:6((1:4))
ne 24. 3. 2024 15:00 @ Paběnice, ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. C muži, 17. kolo

Skvělý týmový výkon přinesl “A” všechny body z Paběnic

mistrak

Nedělním venkovním utkáním proti Paběnicím naše “A” mužstvo odstartovalo Jarní soutěž v krajské soutěži 1. B třídy.

Po výkonech v přípravném období šel tým do prvního zápasu sebevědomě. V základní sestavě se objevili dvě zimní posily - Faltys a Urban.

Hra na skvěle připraveném hřišti byla zpočátku opatrná. Do doby, než jsme udělali chybu v naší defenzívě. O. Puk nastřelil spoluhráče a domácí útočník zúročil samostatný únik - 1:0. To bylo všechno z pohledu domácích v prvním poločase. Naše vražedná pětiminutovka přišla po půlhodině hry. Nejprve po rohu ve skrumáži se nejrychleji zorientoval O. Puk - 1:1. Po pár minutách z trestného kopu se nádhernou střelou zapsal mezi střelce Jan Bartoš. A výbornou pětiminutovku našeho týmu uzavřel kapitán Marek Ramšák, když využil přihrávku od M. Puka - 1:3. Do poločasu tým vedeným trenérem Šerclem navýšil vedení o tři branky. Po hezké akci, kdy Jan Bartoš dával před prázdnou bránu a M. Puk se nemýlil - poločas 1:4.

Druhý poločas začal jak skončil ten první. Aktivní naší hrou. Domácí nestíhali a byla otázka času, kdy se prosadíme. Povedený vstup byl zpečetěn v 55’ když přišla povedená kombinace na straně hřiště. Honza Bartoš našel střelce Marka Ramšáka před bránou - 1:5. V 75’ Václav Koloušek demonstroval mnoholeté zkušenosti a stále skvělou kopací techniku. Krásným lobem za vápnem snižoval - 2:5. Definitivní tečku za zápasem udělal v 85’ střídající Stanislav Štok, když využil zaváhání domácí obrany a míč uklidil podél brankáře - 2:6.

TJ Sokol Paběnice x TJ Pátek “A” 2:6 (1:4)

Branka: 2x Ramšák, Bartoš, M. Puk, Štok

Sestava: Kožurik - Papoušek, Kohoutek, O. Puk (46’ Ouředník), Faltys - Mejzr (70’ Zubák), Urban (86’ Šercl), Stehlík (74’ Navrátil), Bartoš (58’ Štok) - Ramšák (C), M. Puk

Děkujeme všem fanouškům za přízeň. Budeme se na Vás těšit doma proti SS Ostrá. V sobotu 30.3. v 16:30.