Související zápas

TJ PÁTEK
TJ PátekSportovní sdružení Ostrá
1:0((1:0))
so 30. 3. 2024 16:30 @ Pátek, ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. C muži, 18. kolo

Sahara písek přinesl “A” vítězství s pachutí

mistrak

Žádný taktický boj. Oba týmy se snažili hrát fotbal, i když převážně jednoduchou hrou bez mezihry. Nejprve pěkně popořádku.

Začátek byl rychlý. Ve 2.minutě krásnou průnikovkou našel Urban kanonýra Ramšáka a ten se v tváří tvář proti brankáři nemýlil - 1:0. Po rozehrávce a nakopnutém míči za obranu hostí běžel Bartoš. Na hranici velkého vápna podstoupil vzdušný souboj s brankářem o zisk skákajícího míče.

Brankář po souboji špatně došlápl a došlo ke zranění kolene. Přejeme brzké uzdravení.

Několik minut se nehrálo a jako když na oba týmy dopadla atmosféra ze zranění.

V 12.minutě po sklepnutí útočníka Puka se ve vyložené situaci na urovni penalty objevil Urban. Ten dostal své pověsti, že není rozený střelec a branku přestřelil. Hra měla řadu nepřesností. Špatný přechody do útoku. Mladým tým hostů se osmělil a začal podnikat protiútoky. Jeden takový v 37.minutě podnikl Bína, když se probil do vápna. I když na jeho osobu byl penaltový zákrok, který gentlemansky ustál. Ze strany pod sebe na malém vápně našel spoluhráče, který zakončil. Ale naneštěstí pro nás na brankové čáře odkopl míč Faltys mimo nebezpečí.

Poločas hrůzy neskončila a přišel další nešťastný moment zápasu. V 42.minutě hostující Štejnar si šlápl na míč a v souboji nešťastně dopadl na koleno Stehlíka. Došlo ke zranění kolena a na scéně se znovu objevila nosítka. Přejeme brzké uzdravení. Místo Stehlíka se na hřišti objevil Ouředník.

Dlouho se nehrálo a pan rozhodčí nastavil 5 minut. V nastavení prvního poločasu O. Puk z půli hřiště dal malou domů. Jenže pomalou zachytil hostující útočník řitil se na Kožurika. Kožurik vyběhl a s pomocí skluzu odebral míč.

Druhý poločas moc fotbalové krásy nenabídnul. Díky tomu, že náš tým zasáhlo zranění spoluhráče a několik hráčů dohrávalo se zraněním. Mejzr obdržel na začátku žlutou kartu za skluz zezadu uprostřed hřiště. V 49.minutě se Štok dral ve vápně do střely. Místo střely kopl obránce a vysloužil si žlutou kartu. Kapitán Ramšák dal osobě vědět, když v 53.minutě běžel sám na brankáře. Jeho záměr o kličku brankář Procházka vystihl a nic z toho. A od té doby opticky na míči byli více hráči Ostré. Zjednodušuli hru. Jejich běhavá krajní křídla nám občas udělala zmatek v obraně. Co nezastavila stoperká dvojice, ale zastavil skvěle chytající Kožurik. Naše obrana několikrát zachytila průnikovou přihrávku nebo zablokovala pokus soupeře.

Byl to obětavý výkon našeho mužstva. Hra nebyla dobrá. Individuální výkony většiny hráčů slabé. I takové zápasy jsou. Naopak si člověk toho váží a ukazuje to jakou máme v týmu partu a pohodu. Vážíme si důležitých tří bodů, i když s pachutí zranění. Soupeř si zasloužil více, ale naštěstí pro nás jim to dneska nepadlo. Výkony pánů rozhodčích chválím. Děkujeme našim ultras za podporu.