TJ Pátek U19Hrubý Jeseník/Křinec
ne 7. 4. 2024 10:15 @ Netřebice, dorost OP jaro 2024 - sk. o postup, 1. kolo
126_20240407_172232.jpg

První soutěžní zápas U19 na jaře

Drama až do poslední minuty

Dnes jsme odehráli zápas dvou různých poločasů. V 1. půli jsme byli zaskočeni velmi aktivním, důrazným a nadšeným výkonem soupeře, který nás donutil k hodně defenzivní a nekonstruktivní hře. Pouze jeden obdržený gól byl spíše úspěchem.

V druhé půli jsme po změnách v sestavě začali být více na míči, vyrovnali jsme hru v poli a díky významně lepším výkonům Matěje Šercla, Kryštofa Kaie, Honzy Lazara, Mikyho Vavřičky a celé obrany jsme během několika minut zaslouženě otočili z 0:2 na 3:2 a další tři opravdové tutovky zazdili.

Nedáš dostaneš platilo malém dvojnásob, protože soupeř 2 minuty před koncem po naši chybě vyrovnal a v poslední minutě jsme dokonce mohli inkasovat z penalty, Kuba Štok ji naštěstí bravurně zneškodnil a zachránil pro nás alespoň jeden bod. Určitě jsme chtěli všechny tři, ale na začátku zápasu to na našem výkonu moc vidět nebylo, příště musíme být mnohem poctivější po celý zápas.

Jiří Pařízek - trenér