Související zápas

TJ PÁTEK
Bohemia Poděbrady ATJ Pátek U11
7:9
po 29. 4. 2024 17:30 @ Poděbrady - UMT, starší přípravka jaro 2024 - sk. o titul, 6. kolo

U11 vyhrála derby na Bohemia Poděbrady.

Mistrovské utkání U11

Další zápas U11 ve skupině o titul, jsme zvládli vítězstvím 9:7 v okresním derby s místním týmem Bohemia Poděbrady.

Úvodní první třetina 1:3 nám vyšla, tak jak jsme si řekli a kluci plnili vše do puntíku.

Druhá třetina už byla slabší a kluci prohráli 2:0 z důvodu, že přestali bojovat. Chtěli jen útočit a zapomněli trochu bránit.

Do třetí třetiny jsme šli za stavu 3:3 a byla to třetina plná zvratů. Po neuznání našeho gólů. Jsme se začali dohadovat a přestali hrát a následným protiútokem jsme dostali gól. Hned jsme, ale po velké promluvě ke všem pokračovali v tom co jsme si řekli o přestávce. Uklidnili jsme se. Následně jsme bojovností a chtíčem zvrátit utkání na naší stranu. Začali zase dávat góly. V zápase bylo spousta nepřesnosti z obou stran, ale také spousta soubojů, faulů a nervozity.

Velmi chválím obě dvě strany, že chtěli hrát fotbal, a proto to bylo utkání nahoru a dolů. Kde padlo spousta hezkých branek. Zápas byl fyzicky a rychlostně náročný.

Co mě zklamalo, tak bylo špatné chování z řad domácích fanoušků ( rodičů ), kteří se chovali někdy až moc nevhodně. Místo toho, aby povzbuzovali svoje děti. Tohle sem prostě nepatří.

Jinak děkuji panu Myškovi, který u konce utkání odřídil zbytek zápasu Spravedlivě na obě strany.