Derby na Slovanu Poděbrady U11

2.MU skupina o titul U11

Zápas nám nevyšel hned v první třetině, kde jsme po dvou minutách prohrávali už 3:0 a to z fatálních chyb , kde jsme nebyli důslední . Do druhé třetiny jsme šli za stavu 5:2 pro domácí . Po velké hlasité domluvě , jsme hráli druhou třetinu 6:6 a to že jsme byli aktivní a uklidnili jsme jak rozehrávku, tak jsme i byli aktivní ve střelbě . Zápas jako takový byl strašně vyhecovaný a důrazný z obou stran . Derby jak má být .

Do třetí třetiny se šlo z obou stran nervózně ,že nikdo nechtěl udělat chybu , ale jak to u nás bývá, tak lehké balóny neumíme vyřešit v klidu a z ničeho nic , jsme už prohrávali 8:6. Kluci to ale nezabalily , a tom že jsme byli na tom fyzicky lépe než soupeř , tak po velkém tlaku jsme vyrovnali po krásných akcí na konečných 8:8. Po celý zápas jsme byli lepší ale drtí nás laciné góly. Brankář si dnes vybral slabší chvilky .

Velké poděkování nejen klukům za hru , ale taky našemu fans z řad rodičů kteří celý zápas byli slyšet po boku našeho hlavního bubeníka Jiřího Vávry . Soupeř se taky snažil , ale my jsme byli ve větším počtu a taky to bylo znát . Taková atmosféra by měla být ve více zápasech ve více týmech .

Příští zápas je v pondělí 8.4 doma s z houževnatým Polabanem Nymburk od 17h .