Související zápas

TJ PÁTEK
TJ PátekFC VELIM "B"
4:1((1:1))
so 13. 4. 2024 16:30 @ Pátek, ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. C muži, 20. kolo

Áčko si s přehledem poradilo s omlazenou rezervou Velimi

mistrak

TJ Pátek "A" - FC Velim "B" 4:1 (1:1)

Branky: 2x Bartoš, Urban, Ramšák

Přijela omlazená Velim, která šla ve 30. minutě po krásný střele z dálky do vedení. My jsme za pět minut odpověděli po mé akci a centru ze strany, kdy to hlavou uklízel Honza Bartoš a 1:1 skončil poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili trochu s jinou taktikou. Nejdříve jsem já neproměnil velkou šanci, ale naštěstí hned nato po mém centru si našel opět Honza Bartoš a propálil gólmana Svobodu podruhé. V 65. minutě ukázal umění Štěpán Urban, kdy krásnou střelou do šibenice zvýšil na 3:1. V 77. minutě po chybě obrany Velimi jsem dával na konečných 4:1,“ vystihl hlavní momenty střetnutí pátecký útočník Marek Ramšák. „Zápas to byl klidný, jsme rádi, že jsme ho zvládli. Musím vyzdvihnout trojici rozhodčích, protože celý zápas zvládli skvěle a dokázali si od začátku vytvořit respekt na hřišti,“