Příprava dorostu PU Velký Osek

První přípravné utkání ve Velkém Oseku

Naše U19 odehrála první přípravné utkání ve Velkém Oseku. Pro některé hráče to byl první letošní kontakt s trávou a velkým hřištěm.

Do utkání jsme nevstoupili dobře a po chvilce jsme jíž prohrávali 2:0. Soupeř kontroloval hru a my jsme se dlouho dostávali do tempa. Již v průběhu poločasu jsme se ale už začínali dostávat do hry. Po poločasové přestávce, kdy trenér Jiří Pařízek s hráči v kabině analyzoval naše nedostatky a naordinoval hráčům taktiku, se rozložení na hřišti úplně obrátilo a převzali jsme otěže hry. Zápas se nám podařilo otočit a s výsledkem 3:6 jsme si připsali zaslouženou výhru. I když se jednalo o přípravný zápas, tak to byl dobrý příslib před sezónou.

V dnešní dobrém kolektivním výkonu si gólové trefy připsali Vítek Kladívko (2x), Milan Kejda, Kryštof Kai Čáslavský a po krásné přihrávce od Jana Lazara Matěj Šercl. Celkem tři asistence si připsal Matěj Polách.

Sestava: Šandor(B) - Kadlec (C), Horáček, Lazar - Šercl, Pařízek, Kejda, Čížek, Vavřička - Kaucký, Kladívko, Polách, Čáslavský. Trenér: Jiří Pařízek