Historie klubu

historie

TJ Pátek byl založen 17.6. 1934. V dnešní podobě tělovýchovná jednota podporuje a na spravovaných prostorech provozuje několik druhů sportů. Mezi ně patří fotbal, hokej, ping-pong, šipky, volejbal a basketbal. Oficiálně registrovanými sporty jsou fotbal a hokej. Aktuálně je v TJ Pátek registrováno přes 70 sportovců ve 4 mužstvech (3xfotbal a 1xhokej).

Nové období

Před 2,5 roky se rozvoji a vedení tělovýchovné jednoty začal věnovat pozměněný výkonný výbor, který si dal za cíl posunout tuto zájmovou aktivitu více do podvědomí obyvatel Pátku a zvelebit podmínky a prostředí pro sportovní aktivity.

Podařilo se rozvinout spolupráci se stávajícími sponzory a získat zapálené nové, díky kterým se v novém období postavilo umělé zavlažování a osvětlení, zábradlí okolo hřiště, světelná tabule, sportovní výbava na tréninky,…

Náš přístup a vize

Co slíbíme to splníme a to nejen fanouškům, členům, ale samozřejmě i sponzorům. Za každým nadšením musí být i sportovní úspěch a vize fugování klubu. První vlaštovkou byl minulé sezóně postup “B” teamu do III. třídy. Mezi další úspěchy se řadí trvale velmi dobré úspěchy našich hokejistů a podzimní první místo našeho “A” teamu v okresním přeboru. V horizontu 2 let bychom ve fotbalové části chtěli mít “A” v krajské soutěži a “B” v okresním přeboru.

Napsat komentář