Rozlosování všech týmů

Rozlosování všech týmů TJ Pátek – Podzim 2020/2021 (pouze mistrovské zápasy – aktuální přicházející zápas najdete na úvodní straně v kalendáři na pravé straně)

ROZLOSOVÁNÍ A a B tým – PODZIM 2020

TJ PÁTEK A

SO 22.8. 17:00 – TJ Pátek : Sokol Kněžice

SO 29.8. 17:00 – Slavoj Vrdy : TJ Pátek

SO 5.9. 17:00  – TJ Pátek : SK  Městec Králové

NE 13.9. 17:00 – AFK Sokol Semice : TJ Pátek

SO 19.9. 16:30 – TJ Pátek : FC Bílé Podolí

SO 26.9. 10:15 – Jíkev : TJ Pátek

SO 3.10. 16:00 – TJ Pátek : AFK Sadská

NE 11.10. 16:00 – AFK Pečky : TJ Pátek

SO 17.10. 15:30 – TJ Pátek : SK Žíželice

NE 25.10. 14:30 – TJ Býchory : TJ Pátek

SO 31.10. 14:00 – TJ Pátek : Sport. Sdr, Ostrá

SO 7.11. 14:00 – TJ Družba Suchdol : TJ Pátek

SO 14.11. 13:30 – TJ Pátek : TJ Liblice

TJ PÁTEK B

SO 22.8. 17:00 – Pátek B : VOLNÝ LOS

NE 30.8. 17:00 – TJ Odřepsy : Pátek B

NE 6.9. 17:00 – Pátek B : Libice nad Cidlinou

NE 13.9. 17:00 – Pátek B : Městec Králové B

NE 29.9. 16:30 – Běrunice : Pátek B

NE 27.9. 16:30 – Pátek B : Sány/Opolany A

NE 4.10. 16:00 – SK Sokoleč : Pátek B

NE 11.10. 16:00 – Pátek B : Křečkov A

SO 17.10. 15:30 – Opočnice : Pátek B

NE 25.10. 14:30  – Pátek B : Sloveč

NE 1.11. 14:00 – Slovan Poděbrady B : Pátek B

ROZLOSOVÁNÍ MLÁDEŽE – PODZIM 2020

Datum a čas Den Domácí Hosté Stadion Soutěž
29.8. 10:00 SO Drahelice Pátek Drahelice OP Mladších žáků sk. A
29.8. 10:15 SO Sadská/Tatce Pátek Sadská Okresní přebor dorostu
30.8. 10:00 NE Sadská Pátek Sadská OP starších žáků 10 + 1
31.8. 17:30 PO Pátek 2010 Slovan Pdy. Pátek Starší přípravka sk.B
31.8. 17:30 PO Pátek 2011 Loučeň Pátek Starší přípravka sk.C
2.9. 17:30 ST Opočnice Pátek 2012 Opočnice Mladší přípravka sk. A
2.9. 17:30 ST Milovice 2013 Pátek 2013 Milovice Mladší přípravka sk.B
5.9. 10:15 SO Pátek Straky/Struhy Pátek Okresní přebor dorostu
6.9. 10:00 NE Pátek Poříčany Pátek OP starších žáků 10 + 1
6.9. 13:30 NE Pátek Městec Králové Pátek OP mladších žáků sk.A
7.9. 17:30 PO Pátek 2010 FKBP „A“ Pátek Starší přípravka sk. B
7.9. 17:30 PO Pátek 2011 FKBP „B“ Pátek Starší přípravka sk.C
9.9. 17:30 ST Pátek 2012 Poříčany Pátek Mladší přípravka sk.A
9.9. 17:30 ST Pátek 2013 P. Nymburk „A“ Pátek Mladší přípravka sk.B
12.9. 10:15 SO Pátek Semice Pátek Okresní přebor dorostu
13.9. 10:00 NE Pátek Křinec Pátek OP starších žáků 10 + 1
13.9. 13:30 NE Pátek Cidlinská FA Pátek OP mladších žáků sk.A
14.9. 17:30 PO Budiměřice Pátek 2010 Budiměřice Starší přípravka sk. B
14.9. 17:30 PO Cidlinská FA Pátek 2011 Opolany Starší přípravka sk. C
16.9. 17:30 ST Sadská modrá Pátek 2012 Sadská Mladší přípravka sk.A
16.9. 17:30 ST Sadská bílá Pátek 2013 Sadská Mladší přípravka sk.B
19.9. 10:00 SO Opočnice Pátek Velenice OP mladších žáků sk.A
19.9. 10:00 SO Kostelní Lhota Pátek Kost.Lhota OP starších žáků 10 + 1
19.9. 10:15 SO Slovan Poděbrady Pátek Slovan Okresní přebor dorostu
21.9. 17:00 PO Pátek 2010 Drahelice Pátek Starší přípravka sk. B
21.9. 17:00 PO Pátek 2011 Křinec Pátek Starší přípravka sk.C
26.9. 10:15 SO Pátek Cidlinská FA Pátek Okresní přebor dorostu
27.9. 10:00 NE Pátek Cidlinská FA Pátek OP starších žáků 10 + 1
27.9. 13:30 NE Pátek FKBP „B“ Pátek OP mladších žáků sk.A
28.9. 17:00 PO Sadská bílá Pátek 2010 Sadská Starší přípravka sk.B
28.9. 17:00 PO Městec Králové Pátek 2011 Městec Starší přípravka sk.C
30.9. 17:00 ST Pátek 2012 VK Lhota Pátek Mladší přípravka sk.A
30.9. 17:00 ST Pátek 2013 Kostomlaty Pátek Mladší přípravka sk.B
3.10. 10:00 SO VK Lhota Pátek Kost.Lhota OP mladších žáků sk.A
3.10. 10:00 SO Loučeň Pátek Loučeň OP starších žáků 10 + 1
4.10. 10:15 NE Loučeň Pátek Loučeň Okresní přebor dorostu
5.10. 17:00 PO Pátek 2010 Milovice 2011 Pátek Starší přípravka sk.B
5.10. 17:00 PO Pátek 2011 Polaban Nymb. Pátek Starší přípravka sk.C
7.10. 17:00 ST Všechlapy Pátek 2012 Všechlapy Mladší přípravka sk.A
7.10. 17:00 ST Ostrá/Straky Pátek 2013 Straky Mladší přípravka sk.B
10.10. 10:15 SO Pátek Stratov Pátek Okresní přebor dorostu
11.10. 10:00 NE Pátek Lysá nad Labem Pátek OP starších žáků 10 + 1
11.10. 13:30 NE Pátek Sokoleč Pátek OP mladších žáků sk.A
12.10. 17:00 PO Poříčany Pátek 2010 Poříčany Starší přípravka sk.B
12.10. 17:00 PO Opočnice Pátek 2011 Opočnice Starší přípravka sk.C
14.10. 17:00 ST Pátek 2012 FKBP „A“ Pátek Mladší přípravka sk.A
14.10. 17:00 ST Pátek 2013 FKBP „B“ Pátek Mladší přípravka sk.B
17.10. 10:15 SO Městec Králové Pátek Městec Okresní přebor dorostu
18.10. 13:30 NE Drahelice Pátek Drahelice OP starších žáků 10 + 1
19.10. 16:30 PO Pátek 2010 Kovanice Pátek Starší přípravka sk. B
19.10. 16:30 PO Pátek 2011 Všejany Pátek Starší přípravka sk.C
21.10. 16:30 ST Milovice 2012 Pátek 2012 Milovice Mladší přípravka sk.A
21.10. 16:30 ST Litol mládež Pátek 2013 Litol Mladší přípravka sk.B
24.10. 10:00 SO Milovice 2009 Pátek Milovice OP mladších žáků sk.A
24.10. 10:15 SO Pátek Křinec Pátek Okresní přebor dorostu
25.10. 10:00 NE Pátek Litol mládež Pátek OP starších žáků 10 + 1
26.10. 16:30 PO Semice červená Pátek 2010 Semice Starší přípravka sk.B
26.10. 16:30 PO Rožďalovice Pátek 2011 Rožďalovice Starší přípravka sk.C
28.10. 10:15 ST Sokoleč Pátek Sokoleč Okresní přebor dorostu
28.10. 16:30 ST Pátek 2012 P. Nymburk „B“ Pátek Mladší přípravka sk.A
28.10.16:30 ST Pátek 2013 Lysá nad Labem Pátek Mladší přípravka sk.B
1.11. 10:15 NE Litol mládež Pátek Litol Okresní přebor dorostu
1.11. 12:30 NE Slovan Poděbrady Pátek Slovan OP starších žáků 10 + 1
1.11. 13:30 NE Pátek Drahelice Pátek OP mladších žáků sk.A
7.11. 10:15 SO Pátek Nepolisy Pátek Okresní přebor dorostu
14.11. 10:15 SO Hrubý Jeseník Pátek Hr.Jeseník Okresní přebor dorostu
21.11. 10:15 SO Pátek Lysá nad Labem Pátek Okresní přebor dorostu