165_20240511_162803.jpg

U9 vyhrála na turnaji v Opolanech

Mladší přípravka vítězná po třetí v řadě

V neděli nás čekal třetí turnaj OFS v Opolanech, pořádaný Cidlinskou.V kabině jsme se nakonec po pár omluvenkám sešli v počtu 7 hráčů a jednoho gólmana, jímž byl tentokrát Šíma Urban, pro kterého byl hned první zápas velmi pikantní, jelikož se na druhé straně proti němu v brance pátecké U8 postavil jeho mladší brácha Matouš. Do zápasu jsme vlítli jako uragán a po prvních dvou minutách jsme vedli 3:0. Poté jsme na chvíli vypadli z tempa a soupeři se podařilo snížit a měl dokonce i další šanci, ale naštěstí nedal a my jsme z brejku zvýšili na 4:1. Do konce zápasu jsme přidali ještě 3 branky a upravili tak konečný stav na 7:1. Ve druhém zápase nás čekal tým Rožďalovic. Po rozpačitém začátku, kdy jsme soupeři dovolili snížit na rozdíl jediné branky jsme se zvedli o dovedli zápas do vítězného konce 6:2. Další dvě utkání proti Ostrý a Loučni nás čekali na hřišti 3, kde byli pouze házenkářské branky. Od prvních sekund jsme na protivníky nalezli a dobývali jejich branky. Po intenzivním tlaku se nám to povedlo a oba zápasy jsme shodně vyhráli 3:0, ale bylo vidět, že nám zmenšené branky nedělají dobrotu a nedokázali jsme se s tím docela dlouhou dobu vypořádat. Proti Struhám už byli branky v pořádku a po pěkném výkonu jsme zvítězili 5:1. Do posledního zápasu proti domácí Cidlinský jsme šli s vědomím, že pokud uspějeme, tak skončíme opět první. Po fantastickém začátku a naší nejhezčí akci celého turnaje, kdy si balón na jeden dotek vyměnila celá čtyřka a střela mířila přesně k tyči byl stav 3:0. Poté přišel útlum a dovolili jsme soupeři snížit na rozdíl jediné branky. Po prostřídání jsme se naštěstí zvedli a nedopustili jsme drama.Na konci utkání svítil stav 6:2 v náš prospěch. Tentokrát se mi po delší době předvedena hra moc líbila, byl tam důraz, bojovnost, střelba, pěkný akce, trpělivost, kluci na sebe dokázali i mluvit a myslím, že jsme si to všichni užili. Závěrem bych chtěl opět poděkovat rodičům za podporu a budeme se těšit ve středu doma na derby se Slovanem Poděbrady.