3:3
so 4. 5. 2024 11:55 @ TJ Pátek tráva, 1. A třída žáků U13 sk. B, 23. kolo

U13 nezvládla závěr zápasu

Mistrovské utkání

Do zápasu jsme vstupovali s nadějnou sestavou. Od začátku jsme diktovali tempo zápasu a zaslouženě jsme vedli gólem Šretra, který nekompromisně zavěsil. Po naši další útočné akci předskočil Leidl obránce hostí a zakončil přesnou ranou k tyči. To bylo do poločasu vše. V druhem poločase jsme zase byli více na balonu, ale soupeře jsme bohužel pouštěli do větších brankových příležitosti. Přesto se nám podařilo skorovat gólem Svobody do prázdné branky. Takových příležitosti jámě měli více, bohužel jsme je nedokázali  využít v náš prospěch. A soupeř začal trestat. Trestal z rychlých kontrů a z našeho nedorazí v obraně. Minutu před koncem jsme dostali branku na 3:3, na otočení už bylo pozdě a zapas skončil remízou. Přesto chci kluky pochválit za dobře odvedený zápas a z chyb je potřeba se poučit.