3:0((1:0))
so 6. 4. 2024 16:30 @ Pátek, III. třída sk. B, 19. kolo

Povinnost splněna! “B” tým potvrdil formu.

mistrak

Za hezkého teplého počasí se odehrál v sobotu zápas III.třídy TJ Pátek “B” proti TJ Chleby. “B” šlo do utkání jako favorit a s s cílem potvrdit důležité vítězství z minulého týdne proti Kněžicím.

Hosté jsou momentálně na posledním 14.místě, ale jejich hra tomu v prvním poločase neodpovídala. Byla velice aktivní a v obraně nechybující. Naše hra byla roztěkaná a v kombinaci laciné ztráty. Špatný pohyb a náš nedůraz soupeř využíval k brejkům. Po čtvrt hodině hry se z čista jasna objevil v tutové šanci Pařízek. Po kolmé přihrávce od Šercla přes malé vápno před ním stála odkrytá brána. Přestřelil.

První branka zápasu padla po špatném odkupu hostů. Po odrazu ve vápně s míč vykulil k noze Káninského a ten už veděl kam ho uklidit - 1:0.

Zanedlouho se v podobné situaci jako Pařízek objevil Šercl a též přestřelil. Hostům došel dech a náš tlak se stupňoval. V dobré situaci se objevil Beran, znovu Pářízek a Svoboda. Jenže bez kladného výsledku.

Na konci poločasu se málem potvrdilo pravidlo “nedáš, dostaneš”, když po rohu a střele Richtera se v dorážce mýlil hostující hráč. Přestřelil.

Do druhého poločasu přišli čerstvý hráči. Hra se zlepšila. Vzápětí se potvrdilo. Bartheldy z obrany dlouhým míčem vysunul Štoka a ten naservíroval před prázdnou bránou Stiborovi. Ten ukázal Pařízkovi a Šerclovi jak se to dělá - 2:0. Hosté zápas nezabalili a snažili se s výsledkem něco udělat. Jejich kombinace končila na skvěle hrající obraně nebo brankáři Dřízhalovi.

Poslední naší branku vsítil kapitán dorostu Kadlec, když byl na konci nádherné fotbalové souhry. Postupem času hra neměla velký spád. “B” tým zkušené dohrál zápas a zrodila se přesvědčivá výhra, která mohla být vyšší.

Děkujeme soupeři za férové utkání. Svojí hrou nepatří do míst, kde je. Ať se daří. Pan rozhodčí zápas měl kontrolou. V neposlední řadě děkujeme fanouškům, kteří přišli v hojném počtu.

Dřízhal - Mojžíš, Sporiš, Bartheldy, Chvalovský (C) - Šercl (46’ Stibor), Káninský, Zubák, Svoboda L., Pařízek (46’ Kadlec) - Beran (46’ Štok)

Branka: Káninský, Stibor, Kadlec