3:2((2:0))
so 23. 3. 2024 15:00 @ Košík, IV. třída sk. B, 17. kolo

Netřebice v Košíku

Sahali jsme po bodu

První jarní zápas se odehrál na těžkém terénu v Košíku. Po úvodním oťukáváni s protihráči a terénem jsme se začali dostávat do šancí a kombinovali. Po naší rozehrávce ve středu pole přišla chyba a soupeř skóroval, hra se vyrovnala a šance přicházeli na obou stranách. Na konci prvního poločasu soupeř kopal rohový kop a my jsme si ho srazili do vlastní sítě 2:0.

Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním vyrovnat, soupeře jsme pouštěli do ojedinělých šancí. Po krásné kombinaci jsme snížili Vítkem Kladívkem na 2:1. Nadále jsme vytvářeli tlak na soupeře a to vyvrcholilo průnikem Vaška Melišíka do vápna 2:2. Po vyrovnání jsme polevili a nechali soupeře hrát a po rohu prisel gól do naší sítě 3:2.Nevzdali jsme se a vytvořili si další šance, které jsme neproměnili. Chtěl bych všem poděkovat za dnešní výkon a za hráčskou podporu kluků z Páteckého dorostu - byli jste super!