168_20240507_000748.jpg

Krajská soutěž U11 tentokrát v Rakovníku

U11 zase rozdávala body soupeřům v Rakovníku.

Další turnaj krajské soutěže se tentokrát odehrál na hřišti v Rakovníku.

První zápas jsme hned na úvod hráli s týmem Slavia Jesenice, kterému patří momentálně 1. příčka tabulky. Začátek jsme měli skvělý a po úvodních 10 minutách jsme vedli 3:0. Následně jsme dostali po střetu jednoho z našich hráčů s rozhodčím gól na 3:1 a najednou jsme už nezvládali postupně hrát svoji hru. Nakonec jsme nešťastně prohráli 3:4.

Druhý zápas jsme povinně zvládli s týmem Poříčany a vyhráli 6:1.

Třetí zápas a začátek opět velmi dobrý, ale po první chybě kde náš brankář si vybral svoji slabší chvilku a hodil si míč do brány se nám celá hra sesypala jak domeček z karet. Darovali jsme Příbrami z našich individuálních chyb výhru 5:0 .

Čtvrtý zápas jsme si opět řekli, že takhle hrát nemůžeme a musíme chodit více do soubojů a být aktivnější na každém balónu a také i bezpečně bránit. To kluci vzali za své a těsně před koncem jsme vyhráli těsnou, ale cennou výhru 1:0, kterou pro nás vystřelil Šimon Macák. Byla to krásná, tvrdá a nekompromisní střela.

Pátý poslední zápas jsme zase nastoupili tak, že jsme z oslabeným Rakovníkem udělali chybu hned na začátku zápasu. Opět jsme se trápily. Celý zápas jsme tlačili a hráli na jednu branku. Srovnání přišlo individuální akcí jeden na jednoho a po krásné střele jsme srovnali na 1:1. Hned v zápětí jsme si neporozuměli mezi sebou a důrazný soupeř nám ukázal jak se dávají góly a z ničeho nic vedl 2:1. Těsně před koncem jsme konečně dotlačili na 2:2. V samém závěru jsme kopali penaltu, ale Tobiáš Leština ji kopnul tam, kam ji normálně nekope a tak jsme se smírně rozešli 2:2.

Z turnaje si odvážíme 7 bodů. Oproti minulému turnaji jsem tam viděl spoustu zlepšení na kterém neustále pracujeme.

Děkuji všem co nás jeli podpořit.