111_20240326_191812.jpeg

Konec kariéry se odkládá. Linhart v podepsal v TJ Pátek

posila

Konec kariéry se odkládá. Linhart v podepsal v TJ Pátek

Je tomu již nějaký rok, kdy hráč Matěj Linhart, nastoupil v mistrovském utkání.

Pak přišlo zranění. Dlouhou dobu to nevypadalo příliš dobře. Teď se pokusí o návrat na trávníky.

"Mates je po operaci a nějaký čas nehrál. Momentálně je v rekonvalescenci. Předpokládáme, že by mohl pomalu začít s běháním. Za 14 dní by měl jít do tréninku s týmem. Samozřejmě pokud to půjde všechno tak, jak to teď vypadá," řekl trenér klubu Tomáš Šercl.

“V nejbližším období mě čeká rehabilitace na hřišti. Mohu začít běhat a zapojovat se do hry s týmem. Tímto bych chtěl poděkovat TJ Pátek za zájem a šanci. Poděkovat bych chtěl moji přítelkyni a rodině za motivaci i podporu. Doufám, že všechno půjde jak má a zahraji si v jednom dresu s kamarádem Urby (pozn. Štěpán Urban) a Ramši (pozn. Marek Ramšák),” řekla nová posila TJ Pátek Matěj Linhart.

Kariéra: FK Kolín, TJ Polepy, FC Hradec Králové, SK Polaban Nymburk, TJ Sokol Družba Suchdol, TJ Tři Dvory

Mates, vítej v týmu. Ať se ti daří!