3:2
ne 5. 5. 2024 10:15 @ Pátek, dorost OP jaro 2024 - sk. o postup, 5. kolo

Domácí výhra U19 s Milovicemi

Festival neproměněných šancí v prvním poločase málem stál domácí body

V nedělním dopoledni proti sobě nastoupili tradiční soupeři. Zápas začal z ostra a než si stihli diváci sednout na tribunu, tak už domácí slavili první gól. Po rohu se hlavou trefil Lukáš Kadlec a krásným gólem tak otevřel skóre zápasu. Hosté z toho byli zaskočeni a Pátek toho využil a na branku Milovic lítal jeden útok za druhým. Podle fanoušků domácích i hostí mohl být výsledek poločasu minimálně 5:0, tolik promarněných šancí se vidí málokdy. Postupně se v zakončování vystřídalo několik hráčů, ale z obrovské poločasové převahy si domácí odnesli do šatny pouze jednogólový náskok. Po změně stran se do zápasu vrátili hosté jako vyměnění a jejich hra se výrazně zlepšila. Jejich útočná aktivita byla nebezpečná a podařilo se jim v první čtvrthodině druhého poločasu otočit skóre na 1:2. Domácí měli také šance a rozhodně nebyli připraveni domácí body nechat soupeři. Hned krátce po obdržené brance vyrovnal skóre na 2.2 Vítek Kladívko. Do konce zápasu chyběla zhruba půlhodinka a bylo jasné, že o dramatický průběh je postaráno. Domácí i hosté se dostávali do šancí, ale nikomu se nepodařilo skórovat. Důležitý moment nastal v 74. minutě, kdy po intervenci AR vyloučil hlavní rozhodčí hostujícího hráče za hrubé nesportovní chování. Z první akce po tomto incidentu dal kapitán domácího týmu Lukáš Kadlec vítězný gól. Oslabený tým hostů již na to nedokázal odpovědět a utkání skončilo výhrou domácích 3:2. Mladý tým Milovic předvedl zejména v druhém poločase pěkný výkon, na obou stranách byly k vidění krásné akce a kdo zápas sledoval, mohl vidět velmi pěkné utkání.

TJ Pátek U19 - AFK Milovice 3:2 (1:0)
Branky: 2., 76. Kadlec Lukáš, 64. Kladívko Vítek - 50. Jokl Jakub, 62. Wagner Matěj
ČK: 75. Svatý Kryštof (Milovice)