2:3
ne 5. 5. 2024 17:00 @ Vestec, IV. třída sk. B, 23. kolo

Derby ve Vestci rozhodla 90. minuta

O třech bodech se rozhodlo až na konci utkání

Nedělní derby s Vestcem jsme byli v početní převaze 7 hráčů na střídání. Začátek jsme začali dobře a již v úvodu jsme měli šanci, ale situace byla posouzena jinak, než jsme si představovali.
Během prvního poločasu jsme byli lepším týmem a dostali jsme se do vedení 2:0. po brankách Kristiána a Vítka. Tutovku na 3:0 měl David Jandl, trefil ovšem pouze brankáře. V poločase jsme si řekli, že vstřelime třetí gól a zápas uklidníme. Ale opak byl pravdou. Po deštivé přeháňce a Vesteckém důrazu a zlepšeném výkonu soupeř zaslouženě vyrovnal na 2:2. My jsme nedostupovali hráče a měli špatnou rozehrávku. V posledních 15 minutách se hra srovnala. Zápas byl plný tvrdých soubojů. Na konci zápasu z poslední šance, kde se vysunul pravý obránce David Bek, který podstoupil několik osobních soubojů (v předešlém útoku zabránil soupeři ze sólové akce skórovat) prošel po pravé straně na hranici pokutového území, kde nacentroval míč na malé vápno, kde byl Vítek Kladívko, který rozhodl v 90. minutě zápas na 2:3.
Dík všem za bojovnost a odhodlání až do konce zápasu, vyplatilo se to.