TJ Pátek BSlovan Poděbrady B

Béčko: Návrat střelce Novotného nepomohl k vítězství

mistrak

Béčko: Návrat střelce Novotného nepomohl k vítězství

“Fotbalové utkání. Tempo nahoru dolů. Chytli jsme začátek, který vrcholil kombinací Štok - Novotný, když poslední jmenovaný uklidil míč o tyč za záda brankáře. Hra byla po vápna bez vyložených šancí. Plná soubojů a faulů. Hosté po 20 minutách začali více běhat, kombinovat a přibližovat se k bráně Dřízhala. Vyrovnání přišlo po rohu, když se hlavou prosadil Popek.

V druhým poločase tempo neopadlo. Hra se přelévala. Emoce i nasazení hráčů rostla. Po geniální přihrávce od Šercla se v samostatném úprku nemýlil Štok a vrátil vedení na naší stranu. Jenže se potvrdilo pravidlo “nedáš, dostaneš”, když vyrovnal z trestného kopu po nefaulu ex-ligista Magera. To dodalo energii hostům. Jejich střídající hráči svojí rychlostí nám dělali potíže. Po chybě na středu v přechodu do útoku nám prchnul Halík a otočka skóre byla na světě. Konečný výsledek byla rychlá akce hostů zakončena Pacovským do prázdné brány.

Prohra doma bolí. Fotbal je o chybách a dnes jsme jich udělali více. Poučíme se z toho. Hráče chválím za výkon a nasazení. Příští týden s Městec je o co hrát.,” řekl tiskový mluvčí Marek Paclík

Dřízhal - Knypl (46’ Pařízek), Bartheldy (55’ Svoboda), Bureš, Chvalovský (C) - Kutifel (38’ Šercl), Káninský, Navrátil, Stibor - Štok, Novotný

Branka: Novotný, Štok

Následující zápas: