Související zápas

TJ PÁTEK
AFK SADSKÁTJ Pátek
1:8
so 4. 5. 2024 17:00 @ AFK Sadská, ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. C muži, 23. kolo

Áčko: Povinnost splněna aneb vysoká výhra v Sadské

mistrak

,,Povinné vítězství se zrodilo lehce, i když na tvrdém hřišti a s jedním měkkým míčem. Prvních 15 minut bez šancí, ale jakmile se po hezké týmové akci prosadil obávaný střelec Martin Puk, tak to odstartovalo 6 minut hrůzy pro domácí a bylo po zápase. Zápas na jednu bránu. Byla jen otázka, jak bude vysoké skóre na konci zápasu. Náš kapitán a kanonýr Marek Ramšák vsítil v zápase hattrick. Ojedinělé akce Sadské končili na pevnosti naší obrany. Brankář Kožurik neměl žádný zákrok za 75 min hry.

Jsme rádi, že hráči nic nepodcenili, do listiny střelců se zapsalo více hráčů a nikdo se nezranil,” řekl kustod Marek Paclík

Kožurik (75’ Kruliš) - Papoušek, Kohoutek (75’ Kadlec), O. Puk, Faltys (75’ Šercl), Bartoš (52’ Stibor), Mejzr, Urban (52’ Štok), Zubák - Ramšák, M. Puk

Branka: 3x Ramšák (1x pen.), 2x M. Puk, Bartoš, Papoušek, O. Puk