U11 udržela neporazitelnost ve skupině o titul.
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | SK Městec Králové | 36 |
2 | TJ Jíkev | 27 |
3 | TJ Pátek | 23 |
4 | SK AFK Sokol Semice | 23 |
5 | FK ČECHIE VYKÁŇ | 21 |
6 | TJ Sokol Paběnice | 20 |
7 | AFK Pečky | 19 |
8 | FC VELIM "B" | 18 |
9 | FC TRNAVAN Rožďalovice | 18 |
10 | TJ Sokol Jestřabí Lhota | 16 |
11 | Sportovní sdružení Ostrá | 16 |
12 | TJ Sokol Plaňany | 9 |
13 | TJ Sokol Býchory | 6 |
14 | AFK SADSKÁ | 5 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Slovan Poděbrady B | 32 |
2 | SK Velenice | 30 |
3 | FK Dymokury | 28 |
4 | TJ Budiměřice - Šlotava A | 26 |
5 | Sokol Sloveč | 22 |
6 | TJ Pátek B | 21 |
7 | SK Městec Králové B | 18 |
8 | TJ Sokol Kněžice, z.s. | 18 |
9 | Sány/Opolany A | 17 |
10 | Sokol Křečkov A | 13 |
11 | TJ Libice n.C. | 10 |
12 | TJ Chleby | 10 |
13 | Opočnice/Běrunice | 9 |
14 | TJ Odřepsy | 8 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Trnavan Rožďalovice B | 37 |
2 | SK Žitovlice - Pojedy | 31 |
3 | Sokol Záhornice | 27 |
4 | TJ Mcely | 24 |
5 | Sokol Košík | 23 |
6 | TJ Hrubý Jeseník B | 21 |
7 | Sány/Opolany B | 20 |
8 | Sokol Vrbice | 17 |
9 | Sokol Křečkov B | 16 |
10 | TJ Seletice | 15 |
11 | TJ Křinec B | 13 |
12 | Budiměřice - Šlotava B | 9 |
13 | Netřebice/Pátek C | 6 |
14 | Sokol Vestec | 5 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Červeněves-Skřivany | 24 |
2 | TJ Pátek U19 | 22 |
3 | Cidlinská FA | 19 |
4 | Sokol Nepolisy | 9 |
5 | SK Městec Králové | 7 |
6 | Jiskra Prasek | 5 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Hrubý Jeseník/Křinec | 27 |
2 | Trnavan Rožďalovice | 21 |
3 | Slovan Poděbrady/SK Sokoleč | 21 |
4 | SK Kostelní Lhota | 15 |
5 | Loučeň 1893/Budiměřice | 4 |
6 | TJ Pátek U17 | 1 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK PŠOVKA MĚLNÍK | 37 |
2 | AFK Pečky | 29 |
3 | Dolnobousovský SK | 28 |
4 | SK Kosmonosy "B" | 27 |
5 | FC Sporting Mladá Boleslav | 27 |
6 | FK Dobrovice | 21 |
7 | Mnichovohradišťský SK | 19 |
8 | Sparta Kutná Hora "B" | 18 |
9 | FŠ Velký Osek | 17 |
10 | Neratovice - Byškovice "C" | 16 |
11 | TJ Pátek | 16 |
12 | FK Mělník 1909 | 6 |
13 | SKP Mladá Boleslav | 3 |
14 | Velim + Cerhenice | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK PŠOVKA MĚLNÍK | 35 |
2 | Sparta Kutná Hora "B" | 30 |
3 | SK Kosmonosy "B" | 29 |
4 | Mnichovohradišťský SK | 28 |
5 | Neratovice - Byškovice "C" | 25 |
6 | TJ Pátek | 24 |
7 | Dolnobousovský SK | 23 |
8 | FŠ Velký Osek | 20 |
9 | FK Mělník 1909 | 16 |
10 | AFK Pečky | 12 |
11 | FC Sporting Mladá Boleslav | 12 |
12 | Velim + Cerhenice | 9 |
13 | FK Dobrovice | 2 |
14 | SKP Mladá Boleslav | 1 |